OCR Kwalificatie

Man 16-19

Place Borstnummer Name Affiliation Result Geboortedatum # Bandjes Kwalificatie
1 001 Joshua Verwee 01:08:06 16/09/96 2 Q
2 059 Jordi Verstraeten 01:10:41 30/03/97 2 Q
3 052 Willem Ingels 01:22:07 14/11/97 1
4 041 Ilias Van Roy U17 KFC DESSEL SPORT 01:29:15 6/06/99 1
5 043 Olivier Vanhoof U17 KFC DESSEL SPORT 01:38:54 22/03/99 0

Man 20-24

Place Borstnummer Name Affiliation Result Geboortedatum # Bandjes Kwalificatie
1 002 Juan Raemdonck 01:04:09 2/06/92 2 Q
2 050 Jensen Blondeel OCR Belgium 01:06:20 15/10/92 2 Q
3 003 Billy Vandewalle OCR Belgium 01:07:58 20/07/93 2 Q
4 029 Arne Cauchie OCR Belgium 01:09:27 23/02/92 2 Q
5 060 Karel-Jan Smet 01:12:27 7/04/91 2 Q
6 032 Siemen Steegmans OCR Belgium 01:11:31 1/09/95 1
7 060 Welsey Heijnen Mittoughteam 01:22:55 10/11/91 1
8 035 Bram Luyten Geen 01:32:33 22/04/96 1
9 060 Michaël Maes Veloon 01:41:08 20/03/94 1

Man 25-29

Place Borstnummer Name Affiliation Result Geboortedatum # Bandjes Kwalificatie
1 013 Thibault Debusschere OCR Belgium 00:58:58 6/06/88 2 Q
2 005 Nick Vancamp OCR Belgium 01:12:48 22/07/87 2 Q
3 021 Olivier De Schrijver dOCRs 01:24:40 7/04/89 2 Q
4 039 Dimitri Dotrimont DMM 01:43:21 13/12/90 2
5 024 Gert-Jan Vanneste dOCRs 01:23:24 5/05/89 1
6 034 Brecht Beckers 01:31:27 23/12/87 1

Man 30-34

Place Borstnummer Name Affiliation Result Geboortedatum # Bandjes Kwalificatie
1 058 Piet de Nooijer OCR Team Zeeland 01:10:40 13/01/86 2 Q
2 009 Tommy Argenta OCR Belgium 01:15:14 26/10/83 2 Q
3 008 Roel Janssens OCR Belgium 01:15:34 25/12/83 2 Q
4 010 Benjamin Vanhaverbeke 01:09:41 13/09/82 1 Q
5 023 Jordy Bryon OCR Belgium 01:19:17 11/09/82 1
6 055 Jeroen hillewaere OCR Belgium 01:22:56 15/04/86 1
7 049 Aubriot Pierre Charles PFIFF TEAM 01:28:32 23/03/85 1
DQ 014 Ivo Van den Broeke OCR Team Zeeland DQ 22/03/84 1

Man 35-40

Place Borstnummer Name Affiliation Result Geboortedatum # Bandjes Kwalificatie
1 028 Elio Roets Survavildudes 01:12:40 18/11/80 2 Q
2 022 Björn Bailliu dOCRs 01:16:36 4/02/77 2 Q
3 015 Nicky Verschaeren 01:20:53 29/12/76 1
4 047 Bram Devlieghere OCR Belgium 01:28:05 22/02/81 1

Man 40-44

Place Borstnummer Name Affiliation Result Geboortedatum # Bandjes Kwalificatie
1 051 Dolf Spoelstra Mittoughteam 01:23:26 20/10/71 1 Q
2 038 Mike Debiasi OCR Belgium 01:25:03 28/11/72 1

Man 45-49

Place Borstnummer Name Affiliation Result Geboortedatum # Bandjes Kwalificatie
1 037 Peter Slits DMM 01:17:05 15/04/67 1 Q
2 033 Eric Lemmens Discovery obstacle team 01:27:48 11/09/68 1

Man 50-59

Place Borstnummer Name Affiliation Result Geboortedatum # Bandjes Kwalificatie
1 040 Marc Weets OCR Belgium 01:37:33 27/12/59 2 Q

Vrouw 25-29

Place Borstnummer Name Affiliation Result Geboortedatum # Bandjes Kwalificatie
1 054 Martin Lucie PFIFF TEAM 01:33:34 18/01/87 1 Q
2 018 Selina Viola DMM 01:55:43 29/09/90 1

Vrouw 30-34

Place Borstnummer Name Affiliation Result Geboortedatum # Bandjes Kwalificatie
1 019 Loretta McCampbell DMM 01:43:15 13/02/85 1 Q

Vrouw 35-39

Place Borstnummer Name Affiliation Result Geboortedatum # Bandjes Kwalificatie
1 042 Sarah Moeremans OCR Belgium 01:28:14 11/10/79 1 Q

bij vragen of opmerkingen: info@run2escape.be

Algemene uitslag

Place Borstnummer Name Affiliation Geslacht Result Geboortedatum Cat # Bandjes Positie binnen categorie
1 013 Thibault Debusschere OCR Belgium Male 00:58:58 6/06/88 M 25-29 2 1
2 002 Juan Raemdonck Male 01:04:09 2/06/92 M 20-24 2 1
3 050 Jensen Blondeel OCR Belgium Male 01:06:20 15/10/92 M 20-24 2 2
4 003 Billy Vandewalle OCR Belgium Male 01:07:58 20/07/93 M 20-24 2 3
5 001 Joshua Verwee Male 01:08:06 16/09/96 M 16-19 2 1
6 029 Arne Cauchie OCR Belgium Male 01:09:27 23/02/92 M 20-24 2 4
7 058 Piet de Nooijer OCR Team Zeeland Male 01:10:40 13/01/86 M 30-34 2 1
8 059 Jordi Verstraeten Male 01:10:41 30/03/97 M 16-19 2 2
9 060 Karel-Jan Smet Male 01:12:27 4/07/91 M 20-24 2 2
10 028 Elio Roets Survavildudes Male 01:12:40 18/11/80 M 35-39 2 1
11 005 Nick Vancamp OCR Belgium Male 01:12:48 22/07/87 M 25-29 2 3
12 009 Tommy Argenta OCR Belgium Male 01:15:14 26/10/83 M 30-34 2 2
13 008 Roel Janssens OCR Belgium Male 01:15:34 25/12/83 M 30-34 2 3
14 022 Björn Bailliu dOCRs Male 01:16:36 4/02/77 M 35-39 2 2
15 021 Olivier De Schrijver dOCRs Male 01:24:40 7/04/89 M 25-29 2 4
16 040 Marc Weets OCR Belgium Male 01:37:33 27/12/59 M 50-59 2 1
17 039 Dimitri Dotrimont DMM Male 01:43:21 13/12/90 M 25-29 2 5
18 010 Benjamin Vanhaverbeke Male 01:09:41 13/09/82 M 30-34 1 4
19 032 Siemen Steegmans OCR Belgium Male 01:11:31 1/09/95 M 20-24 1 5
20 037 Peter Slits DMM Male 01:17:05 15/04/67 M 45-49 1 1
21 023 Jordy Bryon OCR Belgium Male 01:19:17 11/09/82 M 30-34 1 5
22 015 Nicky Verschaeren Male 01:20:53 29/12/76 M 35-39 1 3
23 052 Willem Ingels Male 01:22:07 14/11/97 M 16-19 1 3
24 060 Welsey Heijnen Mittoughteam Male 01:22:55 10/11/91 M 20-24 1 6
25 055 Jeroen hillewaere OCR Belgium Male 01:22:56 15/04/86 M 30-34 1 6
26 024 Gert-Jan Vanneste dOCRs Male 01:23:24 5/05/89 M 25-29 1 6
27 051 Dolf Spoelstra Mittoughteam Male 01:23:26 20/10/71 M 40-44 1 1
28 038 Mike Debiasi OCR Belgium Male 01:25:03 28/11/72 M 40-44 1 2
29 033 Eric Lemmens Discovery obstacle team Male 01:27:48 11/09/68 M 45-49 1 2
30 047 Bram Devlieghere OCR Belgium Male 01:28:05 22/02/81 M 35-39 1 4
31 042 Sarah Moeremans OCR Belgium Female 01:28:14 11/10/79 V 35-39 1 1
32 049 Aubriot Pierre Charles PFIFF TEAM Male 01:28:32 23/03/85 M 30-34 1 7
33 041 Ilias Van Roy U17 KFC DESSEL SPORT Male 01:29:15 6/06/99 M 16-19 1 4
34 034 Brecht Beckers Male 01:31:27 23/12/87 M 25-29 1 7
35 035 Bram Luyten Geen Male 01:32:33 22/04/96 M 20-24 1 7
36 054 Martin Lucie PFIFF TEAM Female 01:33:34 18/01/87 V 25-29 1 1
37 060 Michaël Maes Veloon Male 01:41:08 20/03/94 M 20-24 1 8
38 019 Loretta McCampbell DMM Female 01:43:15 13/02/85 V 30-34 1 1
39 018 Selina Viola DMM Female 01:55:43 29/09/90 V 25-29 1 2
40 043 Olivier Vanhoof U17 KFC DESSEL SPORT Male 01:38:54 22/03/99 M 16-19 0 5
41 046 Bert Misplon vzw Sportaround Male 01:08:26 21/12/88 M 25-29 0 8
42 030 Pieter D’hont Male 01:11:09 14/06/87 M 25-29 0 9
43 048 Gullaud Audric PFIFF TEAM Male 01:22:13 26/04/87 M 25-29 0 10
44 016 Kristof Van Roy OCR Belgium Male 01:25:30 30/05/86 M 25-29 0 11
45 031 Miguel Abrego Geen Male 01:42:07 18/06/89 M 25-29 0 12
46 020 Wim Van de Moortel Sigura Athletes Male 01:26:21 25/02/85 M 30-34 0 8
47 026 Kristof Verhavert OCR Belgium Male 01:27:50 9/07/83 M 30-34 0 9
48 060 Guy Govers Male 01:29:48 19/10/81 M 30-34 0 10
49 007 Mike Helgers Male 01:13:21 29/05/79 M 35-39 0 5
50 012 Koen Verstreepen OCR Belgium Male 01:26:45 21/01/81 M 35-39 0 6
51 017 Philippe Levy OCR Belgium Male 01:29:09 11/07/62 M 50-59 0 2
52 011 Theo Kappetein OCR Team Zeeland Male 01:32:08 22/03/64 M 50-59 0 3
53 044 Martin Flore PFIFF TEAM Female 01:32:25 9/01/88 V 25-29 0 3
54 027 Nicole Reichpietsch OCR Team Zeeland Female 01:46:40 16/01/73 V 40-44 0 1
DQ 014 Ivo Van den Broeke OCR Team Zeeland Male DQ 22/03/84 M 30-34 1 DQ
DQ 053 Gaetan LEVY Male DQ 6/01/93 M 20-24 0 DQ
DQ 045 Benoit Cordier Male DQ 18/05/82 M 30-34 0 DQ
DQ 006 Gitte Leurs Female DQ 6/06/88 V 25-29 0 DQ

Partenaires